Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
Mesto Piešťany
Piešťany

Mesto slnka, vody, zelene a zdravia

Raňajky pre cyklistov

Kedy: 7. 6. 2024 7:00 - 11:00

Kde: Meteorologická stanica pri Kolonádnom moste

Raňajky pre cyklistov 17 05 2024

Slovenský cykloklub v spolupráci s Mestom Piešťany Vás srdečne všetkých pozýva na Raňajky pre cyklistov, ktoré sa uskutočnia dňa 07.06.2024 pri meteorologickej stanici pri Kolonádovom moste v Piešťanoch. Raňajky sa budú podávať od 7:00 do 10:00 hodiny.

Typ akcie: šport, aktívne trávenie voľného času (cyklistika, cykloakcia pre verejnosť, ostatné)
Bezbariérový vstup na akciu Vstup na akciu povolený so zvieratami Akcia je vhodná pre deti

Slovenský cykloklub srdečne všetkých pozýva na Raňajky pre cyklistov, ktoré sa uskutočnia už 7. júna 2024 pri meteorologickej stanici pri Kolonádovom moste v Piešťanoch. Raňajky sa budú podávať od 7:00 do 10:00 hodiny alebo do „vypapania“ zásob.

Po úspešných minulých ročníkoch sa i v tomto roku budú v Piešťanoch konať Raňajky pre cyklistov. Stretneme sa 7. júna pri meteostanici pred Kolonádovým mostom, aby sme spoločne naštartovali deň. Pre cyklistov, kolobežkárov, korčuliarov ale i chodcov bude pripravené drobné občerstvenie, káva, čaj či minerálka.

Raňajky sú základom úspešného dňa! Tohto hesla sa v Slovenskom cykloklube držia už tretí rok a preto budú raňajky naozaj bohaté. Vďaka skvelým lokálnym partnerom si budete môcť pochutnať na výborných bagetkách, či na kávičke. Ponuku od partnerov doplnia koláčiky, sladké i slané pečivo z lokálnych pekárni, voňavý čaj, ovocie.

Tohtoročnou novinkou je program pre detským návštevníkov, raňajky navštívi maskot Kubík, deťom prinesie dobrú náladu, nejakú tú maškrtu a veselé odmeny.

„Našou primárnou činnosťou je realizácia, obnova a udržiavanie cykloturistického značenia na Slovensku. Stojíme za tisíckami kilometrov cykloturistických trás, inak tomu nie je ani v okolí Piešťan. Náš značkársky život si ozvláštňujeme organizáciou podujatí pre širokú verejnosť. Raňajky pre cyklistov budeme organizovať už tretí rok a teší nás záujem zo strany piešťanských cyklistov a širokej verejnosti a mesta. I tento rok sú všetci srdečne vítaní,“ uviedla Lucia Bagová, organizátorka podujatia. V stánku sa okrem raňajok môžete dozvedieť zaujímavé informácie z oblasti cykloturistiky a cyklistiky nielen z okolia Piešťan, ale z celého Slovenska.

Ďalšie informácie

Adresa miesta konania

Meteorologická stanica pri Kolonádnom moste

Časová náročnosť

Doba trvania: 240 minút

Organizátor

Slovenský cykloklub
Dátum vloženia: 20. 3. 2024 8:26
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 5. 2024 13:58
Autor: Mgr. Marta Ladická

Mesto

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Fotogaléria

Posledná pridaná fotografia

Aktuálna teplota

14.6.2024 20:06

Aktuálna teplota:

19.5 °C

Vlhkosť:

58.5 %

Rosný bod:

11.2 °C

Odstávky a rozkopávky

odstávky a rozpopávky

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Odkaz pre starostu

Prevencia, príprava a ochrana obyvateľstva pred ohrozením

Piešťanské informačné centrum

ZMO

Logo ZMO

SZĽH

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:13
DNES:1809
TÝŽDEŇ:9742
CELKOM:5924926

hore

PARTNERSKÉ MESTÁ