Menu
Mesto Piešťany
Piešťany

Mesto slnka, vody, zelene a zdravia

Členovia komisií MsZ - 2014 - 2018

1. Komisia pre legislatívu a právo

Predseda

Ing. Tomáš Hudcovič  

Tajomníčka

Mgr. Monika Mackovjaková  

Členovia

Mgr. Ervín Paradi Mgr. Peter Kubala
  JUDr. Eva Chudá JUDr. Daniela Suchánková
  JUDr. Michala Hašková Mgr. Andrej Polák

2. Komisia pre financie a podnikanie

Predseda Ing. Zita Bruncková  
Tajomníčka Zuzana Tomešková (od 1.2.2016)  
Členovia Ing. Eva Juristová Ing. Jozef Chudý (do 18.02.2018)
  Ing. Patrik Petráš Ing. Katarína Gonová (do 20.09.2017
  Ing. Igor Racík Dr. Andrej Klapica
  Ing. Jozef Selecký (od 20.09.2017) Ing. Stanislav Polonský (od 22.03.2018)

3. Komisia pre stratégiu a rozvoj mesta

Predseda RNDr. Peter Tremboš, PhD.  
Tajomník Mgr. Marta Ladická (od 1.1.12018)  
Členovia Ing. Viliam Vavro Mgr. Jozef Bardík
  Ing. Denis Kristek Ing. Miroslav Otčenáš (do 20.06.2017)
  Ing. Eva Wernerová (do 07.04.2016) MUDr. Jozef Beňačka, PhD. (do 18.12.2017)
  Ing. Jozef Lipka (od 07.04.2016) Ing. Tomáš Zelenay (od 20.06.2017)
  Ing. Marián Fabián (od 08.02.2018)  

4. Komisia pre zdravotníctvo, sociálne veci a bývanie

Predseda Mgr. Martin Cifra  
Tajomníčka Tatiana Kubová  
Členovia PhDr. Mgr. Alena Heřmánková Mgr. Jarmila Staneková
  Mgr. Ján Krupa MUDr. Alena Štefková
  Ing. Jozef Šimončič MUDr. Pavel Makovník

5. Komisia pre životné prostredie

Predseda Mgr. Peter Jančovič  
Tajomník Ing. Marián Ondrišík (od 1.2.2016)  
Členovia Mgr. Peter Klein Mgr. Božena Lehutová (do 20.06.2017
  Ing. Milan Koščál Ing. František Bača
  Ing. František Debre Ing. Silvia Rusnáková
  Ing. Oliver Vrba (od 20.06.2017)  

6. Komisia pre školstvo a mládež

Predseda Ing. Iveta Babičová  
Tajomníčka PaedDr. Elena Skovajsová  
Členovia Mgr. Lukáš Mencl Mgr. Milada Selecká
  Mgr. Viera Mikesková Mgr. Ingrid Galková
  Mgr. Elena Bieliková Ing. Jana Gonová

7. Komisia pre kultúru a názvoslovie

Predseda Adriana Drahovská  
Tajomníčka Mgr. Beáta Hudcovičová (od 01.01.2016)  
Členovia Petr Veverka Ing. Pavol Pilař
  Kornel Duffek (do 26.01.2018) PhDr. Vladimír Krupa
  Dana Miháliková Michal Fiala
  Mgr. Dominika Rusnáková (od 22.03.2018)  

8. Komisia pre bezpečnosť a verejný poriadok

Predseda Mgr. Michal Hynek  
Tajomník Beáta Palkechová  
Členovia Marian Bucko Mgr. Pavol Macko 
  Mgr. Peter Müller PhDr. Katarína Blašková
  Mgr. Andrej Streicher Ing. Ladislav Noskovič

9. Komisia pre šport a rekreáciu

Predseda Mgr. Jozef Drahovský  
Tajomníčka Mgr. Zuzana Mĺkva (od 1.2.2016)  
Členovia Mgr. Stanislav Drabant Mgr. Ladislav Lacko
  PhDr., Mgr. Marian Dubovský Anemary Halmová
  Ing. Jana Štefečková - Beňačková Ing. Juraj Brna

10. Komisia pre výstavbu a dopravu

Predseda

Ing. Remo Cicutto (do 22.03.2018)

Martin Valo (od 23.03.2018)                   

 
Tajomníčka Valéria Heribanová  
Členovia Ing. arch. Igor Bučenec (do 28.02.2017) Ing. Svetozár Mocko
  Ing. Ľubomír Streicher Ing. arch. Michal Veselý
  Ing. Imrich Reichel Igor Gloss
  Ing. Monika Maligová (od 28.02.2017)  

11. Komisia na ochranu verejného záujmu

Predseda PhDr. Jozef Malík  
Tajomníčka Ing. Viera Mičurová  
Členovia Ing. Iveta Babičová Dr. Andrej Klapica

Samospráva

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Fotogaléria

Posledná pridaná fotografia

Odstávky a rozkopávky

odstávky a rozpopávky

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Odkaz pre starostu

Prevencia, príprava a ochrana obyvateľstva pred ohrozením

Piešťanské informačné centrum

ZMO

Logo ZMO

SZĽH

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:11
DNES:899
TÝŽDEŇ:13836
CELKOM:4801537

hore

PARTNERSKÉ MESTÁ