Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Raňajky pre cyklistov

Bezbariérový vstup na akciu

Vstup na akciu povolený so zvieratami

Akcia je vhodná pre deti

Raňajky pre cyklistov v rámci Európskeho týždňa mobilitySlovenský cykloklub v spolupráci s Mestom Piešťany v rámci Európskeho týždňa mobility Vás srdečne všetkých pozýva na Raňajky pre cyklistov, ktoré sa uskutočnia už 22. septembra pri meteorologickej stanici pri Kolonádovom moste v Piešťanoch. Raňajky sa budú podávať od 6:30 do 10:00 hodiny.


Dátum konania: 22. 9. 2022 začiatok od 06:30, dĺžka 210 minút

Miesto konania: meteorologická stanica pri Kolonádnom moste, Winterova, 92101 Piešťany
48° 35′ 21.095″N 17° 50′ 14.699″E

Typ akcie: šport, aktívne trávenie voľného času

Organizátor: Slovenský cykloklub

Doba trvania: 210 minút

Raňajky predstavujú základ pre úspešný štart do nového dňa. Tohto hesla sa držia i v Slovenskom cykloklube a chystajú pre nemotoristov sladké i slané raňajky, dobrú kávičku či čajík. Na svoje si prídu naozaj všetci.

 

„Pre cyklistov, ako aj peších, korčuliarov, kolobežkárov pripravujeme sladké aj slané raňajky. Na výber budú mať z rôzneho pečiva, koláčikov, ovocia alebo keksíkov. Pripravovať budeme čajík aj kávičku. Raňajky pripravujeme spolu so značkou Origos, ktorí prídu odprezentovať zaujímavé mestské bicykle, ktoré si okoloidúci budú môcť aj vyskúšať,“ uviedla Lucia Bagová, organizátorka akcie.

Taktiež sa v stánku môžete zastaviť po najaktuálnejšie informácie z oblasti cykloturistiky na Slovensku. Slovenský cykloklub sa totiž vo svojej bežnej činnosti venuje práve cykloturistickému značeniu.

 

Raňajky pre cyklistov finančne podporilo mesto Piešťany, partnermi podujatia sú Origos.skHoralky od Sedity.

Ľudia si budú môcť vyskúšať mestské e-biky, také tie skladačkové, prípadne kolobežky.


Vytvorené: 9. 9. 2022
Posledná aktualizácia: 9. 9. 2022 09:32