Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Piešťany sú nielen mestom  kúpeľov, parkov, spoločenského života a   kultúry, ale aj dôležitým  centrom  pre rozvoj športových daností obyvateľov i návštevníkov mesta. Dlhodobú tradíciu tu má  plávanie , tenis, vodné pólo, futbal a vodné športy vôbec. Mesto disponuje širokým spektrom športovísk – tenisové kurty, futbalový  a zimný štadión, jazdecký areál, vodnolyžiarsky areál, ale aj squash a golfové ihrisko. V priebehu  roka sa na území mesta konajú viaceré  významné športové podujatia s medzinárodnou účasťou.

 

športové krúžky a kluby

PINK PANTHER hockey team

Amatérsky hokejový tím združujúci skutočných amatérov, chlapcov a chlapov, ktorí to vždy s hokejom mysleli vážne, len hokej s nimi nikdy.

Domovský štadión - EASTON aréna,
Hlboká ulica, 921 01 Piešťany.

reštaurácie a motoresty

Golf & Country Club Piešťany, občianske združenie

Golfový areál situovaný na Kúpeľnom ostrove, časť Vrbinky.

športové krúžky a kluby

Športový klub polície Piešťany - ŠKP PN

ŠKP PN vznikol 22.12.1998 ako dobrovoľné združenie občanov na zabezpečovanie ich všestrannej záujmovej činnosti.
Hlavným poslaním bolo uspokojovať záujmy a záľuby policajtov i ostatných občanov v športovej činnosti a príprave mládeže v telovýchovnej oblasti.

Športový plavecký klub Kúpele Piešťany

V roku 1934 bol v Piešťanoch založený plavecký klub. Po dlhodobom pôsobení spolu s pólistami došlo k rozdeleniu na KVP Piešťany a ŠPK Kúpele Piešťany.
Športový plavecký klub Kúpele Piešťany je občianske združenie, zaregistrované na MV SR dňa 17.10.1990. Súčasné zmenené stanovy sú platné od 28.3.2007.

Mestský hádzanársky klub Piešťany

Vykonávanie záujmovej činnosti v oblasti hádzanej