Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

e Služby

eSlužby

systém varovanovia

Cestovné poriadky

Komunálne voľby

Voľby prezidenta 2019

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 13
DNES: 1128
TÝŽDEŇ: 2838
CELKOM: 1487440

Obsah

Vianočný kamión Coca-Cola v Piešťanoch už zajtra

Typ: ostatné | náš tip | Mesto
Vianočný kamión Coca-Cola v Piešťanoch už zajtra 1Tešíte sa na Vianoce? Radi sa hráte a dostávate darčeky? Tak práve pre vás tu je vianočný kamión Coca-Cola! Rozváža tú pravú vianočnú atmosféru po celej Slovenskej republike a v Piešťanoch nebude chýbať. Vianočný kamión vyzerá tak, ako ho poznáte z televíznej reklamy a priváža k vám Santa Clausa, hravých škriatkov, veľa zábavy, súťaží, pesničiek a ďalších prekvapení.

Celý program začína na Rázusovej ulici,  12.  decembra 2018 o 16.00 h. Pri čakaní na Santu sa môžete zapojiť do našich súťaží a naučiť sa Santov vianočný tanec. Príchod nádherne osvetleného kamiónu je čarovným zážitkom, ktorý zahreje pri srdci malých aj veľkých. Spoločne ho privítame o 16.30 h. Tešiť sa môžete na vianočné koledy, čítanie rozprávok a chýbať nebude ani obľúbené fotenie so Santom v jeho izbičke. Ak sa vyfotíte na špeciálnom vyvýšenom mieste pred kamiónom, budete mať krásnu fotku s panorámou celej akcie a keď ju budete zdieľať na Instagrame pod hashtagom #DarujmeSa, tak vám ju vytlačíme a budete si ju môcť odniesť na pamiatku, alebo niekomu poslať ako vianočné prianie.

Pri vianočnom kamióne si budete môcť v kúzelnom stane zakúpiť malý vianočný kamiónik, Santa Clausovu čiapku, sobie parohy alebo kĺzaciu lopatu na sneh. Výťažok z predaja  bude odovzdaný  rodinám v nepriaznivej sociálnej situácii.

Čaká vás nezabudnuteľný podvečer plný zábavy a vianočnej pohody, príďte si ho s nami užiť!

Tešíme sa na stretnutie s vami pri vianočnom kamióne už 12. decembra od 16.00 h na Rázusovej ulici v Piešťanoch.

 

Vianočný kamión


Vytvorené: 11. 12. 2018
Posledná aktualizácia: 11. 12. 2018 10:05