Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

e Služby

eSlužby

systém varovanovia

Cestovné poriadky

Komunálne voľby

Voľby prezidenta 2019

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 17
DNES: 1221
TÝŽDEŇ: 4476
CELKOM: 1478770

Obsah

Stanovisko k skládke na Dopravnej ulici

Typ: Služby mesta Piešťany | ostatné | Mestský úrad | Mesto
Stanovisko k skládke na Dopravnej ulici 1Mnohí obyvatelia mesta sa pýtajú na stavebný odpad, pozostávajúci väčšinou z polámaného asfaltu, ktorý sa už niekoľko týždňov nachádza na Dopravnej ulici. Nejde však o žiadnu čiernu skládku a čoskoro "zmizne".

Stanovisko Služieb mesta Piešťany:

"Pri odovzdávaní staveniska – chodník na ulici Pod Párovcami sa dohodlo, že použitý materiál ako betón a asfalt sa vyvezie na dočasnú skládku pri most ,Dopravná ulica, kde sme už mali uloženú asfaltovú zmes z Poštovej ulice a ten sme následne používali na spevnenie parkovísk pri Polícii, cintorín na Bratislavskej ulici ,sídlisko Adam Trajan a niektoré ďalšie lokality .

Tento materiál sa následne pomelie, čo zabezpečí firma Cesty Nitra a my časť použijeme pre potreby miestnych komunikácií a chodníkov v meste a v miestnej časti Kocurice a na úpravu ciest v okolo garáží  na Dopravnej ulici pod nadjazdom, kde je suť teraz uložená. 

Nakoľko nás prekvapilo počasie a pri vysokých teplotách nie je možne pomletie asfaltovej zmesi ,tak tato činnosť je odložená na dobu, keď bude priaznivé počasie, t.j. teplota pod 20°C."


Vytvorené: 6. 8. 2018
Posledná aktualizácia: 6. 8. 2018 19:43