Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

e Služby

eSlužby

systém varovanovia

Cestovné poriadky

Komunálne voľby

Voľby prezidenta 2019

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 14
DNES: 1164
TÝŽDEŇ: 2874
CELKOM: 1487476

Obsah

Reakcia na článok v Piešťanskom týždni s názvom „Kampaň aj za peniaze daňových poplatníkov“

Typ: Primátor | ostatné | Mestský úrad | Mesto
Reakcia na článok v Piešťanskom týždni s názvom „Kampaň aj za peniaze daňových poplatníkov“ 1V článku sa uvádza, že primátor mesta Miloš Tamajka v rámci svojej „promo“ akcie rozdal prvákom knižky v hodnote 1350 eur. Pravdou je, že knižky pre prvákov sa na začiatku školského roka rozdávajú v réžii mesta už od roka 1994 ako privítanie žiakov v prvom ročníku základných škôl na území mesta Piešťany.

V tomto období stál na čele mesta Ing. Ivan Mrázik, po ňom knižky rozdávali Ing. Juraj Csontos, Ing. Remo Cicutto a teraz Miloš Tamajka M.B.A.. Knihy sa rozdávajú každoročne bez ohľadu na to, či sa jedná o volebný, alebo nevolebný rok.

Ďalej autor článku píše, že si primátor Miloš Tamajka ide nakupovať priazen seniorov pozvaním na Slávnostné stretnutie jubilantov mesta do Domu umenia. Spomínané stretnutie sa koná už od roku 1993 počas októbra – mesiaca úcty k starším ľuďom. Pozvaní sú seniori z Piešťan, ktorí oslavujú jubileá 75, 80, 85 a viac rokov. Keďže sa každý rok jedná o približne 400 osôb, z kapacitných dôvodov je nevyhnutné využívať priestory Domu umenia.

Už 25 rokov je táto tradícia v našom meste a počas primátorovania Rema Cicutta Piešťanský týždeň písal aká je to krásna akcia. Kde sa stala chyba teraz?


Vytvorené: 16. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 16. 10. 2018 20:20