Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

PRIMÁTOR NAVŠTÍVIL PIEŠŤANSKÝCH PRVÁKOV

Typ: ostatné | Mesto
V utorok 28. septembra prváčikov v školách navštívil primátor mesta Piešťany Peter Jančovič, aby im poprial veľa úspechov. Tak ako každý rok, aj na začiatku tohto školského roka, priniesol každému jednému prváčikovi darček v podobe knižky Abeceda zlatá.

Dňa 2. septembra 2021 nastúpilo do dvanástich prvých tried základných škôl na území mesta Piešťany 273 žiakov. Z toho bolo 244 prvákov je v školách v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Piešťany, v Cirkevnej spojenej škole a v Spojenej škole je spolu 29 prvákov.

„Chcem vás poprosiť, aby ste boli na seba dobrí, rozvíjali svoje kamarátstva a vzájomne si pomáhali. Pozorne počúvajte pani učiteľky, ktoré vás chcú veľa naučiť a tiež svojich rodičov, pre ktorých ste najväčší dar. Prajem vám v školských laviciach veľa úspechov a radosti z každého dňa, ktorý strávite v škole,“ poprial prvákom primátor Peter Jančovič.

Prváčikovia sa primátorovi pochválili, čo sa už počas prvých školských dní naučili a svoj talent a šikovnosť predviedli aj prednesom básní a spevom. 


Vytvorené: 29. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 29. 9. 2021 10:12