Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

PRIJÍMACIE SKÚŠKY DO ZÁKLADNEJ UMELECKEJ ŠKOLY

Typ: Press | ostatné | Mestský úrad | Mesto
Riaditeľ Základnej umeleckej školy v Piešťanoch oznamuje, že prijímacie skúšky do hudobného, výtvarného a tanečného odboru na školský rok 2020/2021 sa uskutočnia dňa 7. a 8. septembra 2020 v čase od 13.00 do 17.00 hod.

Študijné zameranie v hudobnom odbore je hra na hudobnom nástroji a spev (hra na klavíri, keyboarde, akordeóne, husliach, viole, violončele, kontrabase, gitare, basovej gitare, zobcovej flaute, priečnej flaute, klarinete, saxofóne, trúbke, pozaune, tube, bicích nástrojoch, hudobná kompozícia a spev).

Študijné zameranie vo výtvarnom odbore je kresba, maľba, grafika, dekoratívne činnosti, modelovanie a práca s materiálom.  

Študijné zameranie v tanečnom odbore je  tanečná príprava, tanečná prax, klasický tanec, moderný tanec, ľudový tanec, kreatívny tanec, a džezový tanec.

Podmienky pre zaradenie do základnej umeleckej školy je vek od 5 rokov a splnenie požadovaných predpokladov, úspešné vykonanie prijímacej skúšky.

Pre každý odbor je potrebné odovzdať vyplnenú prihlášku na štúdium s podpisom zákonného zástupcu žiaka alebo plnoletého žiaka. Prihlášku nájdete na: https://www.zuspiestany.sk/kontakt/

zdroj: Základná umelecká škola Piešťany


Vytvorené: 1. 6. 2020
Posledná aktualizácia: 1. 6. 2020 16:49