Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Cestovné poriadky

Mobilná aplikácia

logo mobilná aplikáciagoogleapple

e Služby

eSlužby

Parlamentné voľby

Voľby prezidenta 2019

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 18
DNES: 1213
TÝŽDEŇ: 3958
CELKOM: 2448430

Obsah

NOVÁ PIEŠŤANSKÁ FOTOKNIHA ČOSKORO UZRIE SVETLO SVETA, PRISPIEŤ K DIELU MÔŽE I VEREJNOSŤ

Typ: Primátor | Mesto
NOVÁ PIEŠŤANSKÁ FOTOKNIHA ČOSKORO UZRIE SVETLO SVETA, PRISPIEŤ K DIELU MÔŽE I VEREJNOSŤ 1Kancelária primátora v tomto roku vyčlenila finančné prostriedky na výrobu nových propagačných materiálov. Jedným z nich bude aj fotokniha. Cieľom fotoknihy bude dôstojná reprezentácia mesta nielen na Slovensku, ale i v zahraničí a bude svojich čitateľov informovať o krásach i zaujímavostiach, ktorými sa môže naše mesto pýšiť.

Výnimočnosťou tejto knihy bude, že to má byť spoločné dielo mesta  i našich obyvateľov. Na obsahovej časti sa totiž môže spolupodieľať každý, kto sa môže pochváliť krásnymi fotografiami nášho mesta.  Preto ak máte kvalitné fotografie Piešťan, zachytávajúce krásy i zaujímavosti, neváhajte nám ich poslať.

Výber fotografií bude schvaľovaný odbornou komisiou. Vybrané fotografie budú uverejnené v knihe spolu so stručným popisom a menom autora.

Ak máte záujem prispieť k dielu svojimi fotografiami a reprezentovať Piešťany svojou tvorbou, kontaktujte vedúcu kancelárie primátora, Lenku Slimákovú emailom: lenka.slimakova@piestany.sk alebo tel. na 0903 712 545. Predpokladaný začiatok realizácie projektu je október 2016.

Tešíme sa na príspevky.


Vytvorené: 8. 8. 2016
Posledná aktualizácia: 6. 11. 2017 23:13