CELKOM: 2435604

Obsah

NAŠI ATLÉTI ÚSPEŠNÍ NA MAJSTROVSTVÁCH SLOVENSKA VETERÁNOV

Typ: ostatné | Mesto
NAŠI ATLÉTI ÚSPEŠNÍ NA MAJSTROVSTVÁCH SLOVENSKA VETERÁNOV 147. Majstrovstvá Slovenska v atletike veteránov (Masters) sa uskutočnili v sobotu 18. júla 2020 na atletickej dráhe v Dubnici nad Váhom.

Napriek ťažkým poveternostným podmienkam a v daždivom počasí sa štyrom piešťanským zástupcom vo svojich disciplínach darilo vynikajúco.

Ladislav Noskovič pretekajúci za klub AC Stavbár Nitra získal zlatú medailu s novým slovenským rekordom na 200 m trati a prvenstvo aj v behu na 100 m trati.

Eduard Kučkovský reprezentujúci atletický oddiel TJ Družba Piešťany získal zlatú medailu na 800 m a bronzovú na 400 m trati.

Peter Jančovič ako individuálny člen Slovenského atletického zväzu bol strieborný na 800 m trati a v behu na 400 m obsadil štvrté miesto.

Anna Matúšová reprezentujúca TJ Družba Piešťany vybojovala zlaté medaily v ľahkoatletickej disciplíne skok do výšky a vo vrhu guľou.

Piešťanským športovcom za skvelé výkony gratulujeme.

Vytvorené: 20. 7. 2020
Posledná aktualizácia: 20. 7. 2020 13:24