Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

e Služby

eSlužby

systém varovanovia

Cestovné poriadky

Komunálne voľby

Voľby prezidenta 2019

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 14
DNES: 1129
TÝŽDEŇ: 2839
CELKOM: 1487441

Obsah

Multifunkčné ihrisko na sídlisku Nikola Teslu

Typ: ostatné | náš tip | Mesto
Multifunkčné ihrisko na sídlisku Nikola Teslu 1Rekonštrukcia jestvujúcej plochy pôvodného ihriska s asfaltovým povrchom na moderné multifunkčné ihrisko je ukončená.

Multifunkčné ihrisko je vybudované s novým asfaltovým povrchom, na ktorom je  osadený športový povrch vhodný na rôzne športové aktivity vrátane In-Line hokeja. Finálny povrch je odolný proti poveternostným vplyvom, zabezpečuje odvod  vody, je vytvorený zo špeciálnych plastových dlaždíc a je bezúdržbový. Výstavba nového ihriska pozostávala z úpravy územia, vytvorenia drenážneho systému formou odvodňovacieho žľabu, osadenia športového vybavenia a oplotenia s mantinelovým systémom. Súčasťou  ihriska  sú bránky a basketbalové koše. Vyznačenie čiarovania ihriska je určené pre športy hokejbal a basketbal. Konštrukcia športovej plochy ihriska je po celom obvode lemovaná cestnými obrubníkmi  uloženými do betónového lôžka z prostého betónu. Oplotenie ihriska sa zrealizovalo na všetkých stranách ihriska a jeho súčasťou

sú ochranné siete. 

Dodávateľ k otvoreniu ihriska daroval mestu aj špeciálne puky hodné pre In-Line hokej, ktoré sa nachádzajú voľne dostupné na ihrisku. Upozorňujeme, že na uvedenom ihrisku nie je dovolené hranie s iným typom puku (t.j. puk určený na ľadový hokej).

Multifunkčné ihrisko 1Multifunkčné ihrisko 2​​​​​​​


Vytvorené: 23. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 23. 10. 2018 13:32