Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Spojené voľby 2022

Spojené voľby 2022

Cestovné poriadky

Mobilná aplikácia

logo mobilná aplikáciagoogleapple

e Služby

eSlužby

Odstávky a rozkopávky

odstávky a rozpopávky

Prevencia, príprava a ochrana obyvateľstva pred ohrozením

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 10
DNES: 244
TÝŽDEŇ: 10083
CELKOM: 4537959

Obsah

K PARK MÔŽU ZÍSKAŤ AJ PIEŠŤANY

Typ: ostatné
Mesto Piešťany sa opäť zapojilo do výzvy spoločnosti Kaufland o súťaž na výstavbu K PARKU - voľnočasovej oddychovej zóny.

K Park ponúka  možnosti na  zmysluplné využitie voľného času. Je tým správnym miestom na relax, stretnutia s priateľmi, športovanie či iné aktivity.

 

Termín hlasovania

Hlasovanie verejnosti v rámci projektu sa oficiálne začína dňa 25.8.2022 a končí dňa 5.10.2022. Počas tohto obdobia budú môcť hlasujúci hlasovať za ktorékoľvek mesto/mestskú časť, ktoré sa rozhodlo zapojiť do projektu prostredníctvom webovej stránky www.kauflandpark.sk  

 

Ako to funguje

Návštevník, ktorý sa rozhodne zapojiť do hlasovania sa na stránke pri prvej návšteve zaregistruje. Pokiaľ má už na stránke vytvorený účet, tak sa doň musí prihlásiť. Na registráciu použije e-mailovú adresu. Návštevník bude následne vyzvaný na zadanie telefónneho čísla, na ktoré bude zaslaná overovacia SMS s vygenerovaným kódom. Po zadaní správneho kódu sa dokončí registrácia. Po dokončení registrácie sa udelí hlas mestu/mestskej časti, ktorú si návštevník zvolil. Návštevník môže hlasovať za jeden deň iba jedenkrát.

Hlasujúci sa zároveň zapája aj do súťaže o 30 elektrických kolobežiek MS ENERGY NEUTRON N3 v hodnote 349 eur.

 

K Park - miesto, pre relax a pobyt na čerstvom vzduchu

K Park ponúka možnosti na zmysluplné využitie voľného času. Pohyb na čerstvom vzduchu a motivácia k zdravému životnému štýlu je veľmi dôležitá. Preto sa rozhodla Spoločnosť Kaufland dať mestám a mestským častiam možnosť zúčastniť sa projektu o nové športovo-oddychové areály Kaufland Park a dopriať tak svojim obyvateľom miesto pre relax a pobyt na čerstvom vzduchu.

Pre dodatočné informácie alebo vysvetlenie ako postupovať pri hlasovaní, neváhajte kontaktovať Odbor stratégie a rozvoja mesta MsÚ Piešťany, Jarmila Vilčeková – 033 77 65 474

 


Vytvorené: 25. 8. 2022
Posledná aktualizácia: 25. 8. 2022 10:21