Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

HĽADAJÚ SA NAJDLHŠIE TRVAJÚCE MANŽELSTVÁ Z PIEŠŤAN

Typ: ostatné | Mesto
Centrum pomoci pre rodinu hľadá NAJDLHŠIE TRVAJÚCE MANŽELSTVÁ z Trnavy i z Piešťan. Spolu so samosprávami ocení ich jedinečný vzťah v rámci Národného týždňa manželstva.

Aj v tejto neľahkej dobe by sme si chceli pripomenúť dôležitosť silného a pevného vzťahu lásky, tolerancie a úcty, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou manželského zväzku. Preto sa zapájame v našom meste po druhýkrát do medzinárodného projektu Národný týždeň manželstva, aj keď to bude trochu netradičný program kvôli pandémii.

Ak viete o ľuďoch, ktorí tvoria šťastný manželský pár už desiatky rokov, dajte nám o nich vedieť. Do výnimočného oceňovania ich môže prihlásiť rodina, priatelia aj známi.

Nominovať môžete aj dlhotrvajúce manželstvá, v ktorých jeden z dvojice naveky odišiel, alebo umreli obaja z manželov. V tomto prípade udelí Centrum pomoci pre rodinu cenu IM MEMORIAM.

Národný týždeň manželstva (NTM) je týždenná iniciatíva na podporu manželstva, ktorá prebieha v týždni osláv sv. Valentína - stále obľúbenejšieho sviatku spájaného s láskou a partnerskými vzťahmi. V tomto roku bude od 8. do 14. februára.

Cieľom NTM je propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. NTM vytvára priestor, kde si môžeme pripomenúť, že spokojné manželstvo nie je samozrejmosť, ale vzťah, ktorý by sme mali rozvíjať. 

Najdlhšie trvajúce manželstvá z Piešťan prihlasujte do 6. februára cez dotazník:

https://www.survio.com/survey/d/N4D8G9C7C8V4O0H5O


Vytvorené: 3. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 3. 2. 2021 15:12