Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

e Služby

eSlužby

systém varovanovia

Cestovné poriadky

Komunálne voľby

Voľby prezidenta 2019

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 13
DNES: 200
TÝŽDEŇ: 200
CELKOM: 1484802

Obsah

CityFest štartuje o týždeň, poznáme mená ďalších účinkujúcich

Typ: ostatné | Mesto
CityFest štartuje o týždeň, poznáme mená ďalších účinkujúcich 1Organizátori zverejnili mená interpretov, ktorí spestria CityFest. Mestský hudobný festival sa v centre Piešťan uskutoční počas posledného májového víkendu. Hlavnými hviezdami sú Richard Müller, Chinaski a Celeste Buckingham. Okrem nich Námestie slobody 25. a 26. mája 2018 roztancujú aj raper Kali a kapela Slniečko.

CityFest oslavuje tento rok 5. narodeniny a program tohto malého jubilea je jednoznačne najlepším v pestrej histórii podujatia. Richard Müller, Chinaski a Celeste Buckingham sú interpreti, ktorých sa len málokomu podarí dostať na jedno pódium.

S tým súvisí aj nutnosť postarať sa o bezpečnosť návštevníkov i účinkujúcich – zabrániť vnášaniu nebezpečných predmetov do festivalového areálu a zaviesť symbolické vstupné, ktoré z časti pokryje organizačné náklady.

Zoznam doteraz zverejnených interpretov dopĺňa obľúbená piešťanská kapele Coverage, ktorej cover verzie známych hitov sú podľa fanúšikov často lepšie než originály.

Milovníkov rocku poteší skupina Helenine oči a tých, ktorí preferujú ska a punk-rock zase kapela Smola a hrušky. Obe formácie sú piešťanskému publiku dobre známe a každý vie, že na ich vystúpeniach je vždy skvelá atmosféra.

Tá nie je cudzia ani raperovi Vladisovi, ktorý má aj jednu spoločnú skladbu s Celeste Buckingham – Taký nejsom (Hate song).

Ďalšími interpretmi, ktorých mená organizátori tento týždeň ohlásili, sú spevácke duo Alžbeta & Júlia a tiež kapela Everlong, ktorú si nedávno vybral za svojho predskokana aj legendárny Elán. K dobrému letnému festivalu patrí aj kvalitné pivko a tak organizátori prinášajú aj nového dodávateľa, je ním značka Lobkowicz ktorá má v portfóliu pivovary ako Černá hora, Rychtář, Uherský brod či Platan oceňované pivnými fajnšmekrami.

 

Zvýhodnenú permanentku na celý víkend je možné kúpiť cez Ticketportal alebo v týchto predajniach:

Jednodňové vstupenky bude možné zakúpiť aj na mieste. Upozorňujeme návštevníkov, aby si išli zakúpiť lístky minimálne 30 minút pred koncertom ich obľúbeného interpreta, nakoľko je pravdepodobné, že pri vstupoch sa môžu tvoriť rady. Ideálnym riešením je zakúpenie dvojdňového lístka v predpredaji.

– Espresso pod Lipou, Námestie slobody, Piešťany https://www.facebook.com/ espressopodlipou/

– Stánok TIPOS, OD PRIOR oproti predajni LIDL, Piešťany

– Pohostinstvo ÚSPORA, Sídlisko JUH, Piešťany

– LEMON Bar, Vajanského 1946/1, Piešťany

– LEO CAFE BAR, čsl. armady 5/67 Nové Mesto nad Váhom https://www.facebook.com/ leocafebar/

Zakúpením celovíkendovej permanentky nielen ušetríte, ale vyhnete sa aj dlhšiemu čakaniu v radách!

 

VIDEOKLIPY

https://www.youtube.com/watch?v=Kw7facXZ9FQ


FB UDALOSŤ CityFest 2018: https://www.facebook.com/events/295294447589966/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/cityfest.sk/


Vytvorené: 18. 5. 2018
Posledná aktualizácia: 18. 5. 2018 08:12