Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Spojené voľby 2022

Spojené voľby 2022

Cestovné poriadky

Mobilná aplikácia

logo mobilná aplikáciagoogleapple

e Služby

eSlužby

Odstávky a rozkopávky

odstávky a rozpopávky

Prevencia, príprava a ochrana obyvateľstva pred ohrozením

Obsah

PONUKA PRE KANDIDÁTOV NA POSLANCOV A PRIMÁTORA

Typ: ostatné
PONUKA PRE KANDIDÁTOV NA POSLANCOV A PRIMÁTORA 1PONUKA pre registrovaných kandidátov na poslancov mestského zastupiteľstva mesta Piešťany a kandidátov na primátora mesta Piešťany k voľbám 29. októbra 2022.


Mesto Piešťany pripravuje (už tradične) mimoriadne vydanie mestského spravodaja Radnica informuje k blížiacim sa komunálnym voľbám. V tomto čísle okrem základných informácií pre občanov o komunálnych voľbách Mesto bezplatne poskytne aj priestor pre predstavenie sa registrovaným kandidátom na primátora mesta Piešťany a kandidátom na poslancov Mestského zastupiteľstva mesta Piešťany. 

Mimoriadne číslo spravodaja vyjde v náklade 15 000 ks, ktoré budú distribuované do všetkých domácností v Piešťanoch (vrátane m. č. Kocurice), ako aj do stojanov v rôznych častiach mesta.

Mimoriadne číslo by malo vyjsť v prvej polovici októbra 2022.

Pokiaľ máte záujem prezentovať sa v mimoriadnom vydaní novín Radnica informuje, pripravte si, prosím, podklady:

  • fotografiu kandidáta (v elektronickej podobe, v rozlíšení vhodnom pre tlač alebo originál, ktorý Vám  po naskenovaní vrátime)
  • základné údaje (titul, meno, priezvisko, vek, povolanie)
  • krátky text (predstavenie kandidáta, jeho zámery, ciele ...)

 

Rozsah textu:

  • pre kandidáta na poslanca mestského zastupiteľstva je maximálne 500 znakov (vrátane medzier)
  • pre kandidáta na primátora 1500 znakov (vrátane medzier). V prípade nedodržania stanoveného počtu znakov redakcia odkomunikuje s kandidátom skrátenie textu na požadovanú veľkosť.

 

Podklady, prosím, posielajte do 25. septembra 2022 na e-mail: martin.ricany@piestany.sk alebo nás kontaktujte na telefónnych číslach: 033/77 65 449, 033/77 65 301, mobil. 0940 643 207. Pokiaľ sa do tohto dátumu neprihlásite, Váš materiál nebude v predvolebnom vydaní novín Radnica informuje uverejnený, o kandidátovi budú zverejnené len základné údaje (ako na volebných lístkoch).

Veríme, že využijete túto bezplatnú príležitosť prezentovať sa pred občanmi Piešťan touto formou a prispieť k uľahčeniu voľby kandidátov.

Tešíme sa na spoluprácu.

Martin Ričány, referent pre komunikáciu, vonkajšie vzťahy a propagáciu

 

 

    

 

 

 


Vytvorené: 13. 9. 2022
Posledná aktualizácia: 20. 9. 2022 13:08
Autor: Mgr. Drahomíra Moretová