Obsah

Mestské zastupiteľstvo

MsZ mesta Piešťany je 21 členný zastupiteľský zbor mesta zložený z poslancov mesta zvolených v priamych voľbách občanmi mesta. 

Zloženie MsZ vo volebnom období 2014-2018 
1. obvod:  

 

2. obvod:

 
 
Poslanci MsZ mesta Piešťany

1. volebný obvod:

A. Hlinku sup. č. 38-41, 61-63 a 4430, A. Šindelára, Agátová, Bajzova, Beckovská, Bodona, Bottova, Budatínska, Čachtická, Čkalovova, Detvianska, Díčova, Domkársky rad, Dubová, Fándlyho, Haluzického, Holubyho, Hoštáky, Ivana Stodolu, Jánošíková, Kláštorská, Košecká, Kuzmányho, Letná, Lipová, Mojmírova, Mýtny rad, Na Lehote, Nám. 1. mája, Nový dvor, Orviský kút, Orviská cesta, Pod náhonom, Pod Párovcami, Povážska, Sadová, Sasinkova, Stromová, Štefánikova, Sv. Cyrila a Metoda, Sv. Štefana, Svätoplukova, Štúrova, Tematínska, Topoľová, Trenčianska, Valová, Vodárenská, Ul. E. Belluša, Ul. pplk. V. Ábela, Úzka, Zavretý kút,   Žilinská cesta okrem or. č. 1, A. Hlinku sup.č. 15-21, 37, 50-60,   4882, 4866, Bernolákova, Beethovenova, Bratislavská, or. č. nepár. 1 – 109 a pár. 2 – 102, Cintorínska, Detská, D. Tatarku, Dopravná, Eugena Suchoňa, Furdekova, Hodţova, Hollého, Hospodárska, Hviezdoslavova, Hurbanova, Chalupkova, J. Jesenského, Javorinská, J. Záborského, Kalinčiakova, Kollárova, Kukorelliho, Kukučínova, Matúškova, Meštianska, Mierová, Mliekarenská, Mlynská, Moyzesova, Mudroňova, Nábr. I. Krasku, Nábr. J.J. Torkosa, Nábr. J. Wernhera, Nábr. K. Fodora,   Nálepkova, Nám. J. Murgaša, Nám. slobody,    Nám. SNP, Nitrianska, Nová, Ovocná,   Palárikova, Park – pasáž, Partizánska, Potočná, Poštová, Pribinova, Radlinského, Rastislavova, Rázusova, Royova, Sad A. Kmeťa, Sládkovičova, Staničná, Šafárikova, Školská, Teplická, Vajanského, Vrbovská cesta or. č. nepár. 1-115 a pár. 2-68, Winterova, Urbánkova, Záhradná, Žilinská cesta or. č. 1

MUDr. Jozef Beňačka, PhD. (NEKA)

MUDr. Jozef Beňačka, PhD. (NEKA)

Adresa: Bratislavská 2835/63, Piešťany

Tel.: 033/76 243 66

jozef.benacka@piestany.sk

Ing. Juraj Brna (NEKA)

 

Ing. Juraj Brna (NEKA)

Adresa: Potočná 1519/3, Piešťany

Tel.: 0905 755 042

juraj.brna@piestany.sk

Potvrdenie o podaní daňového priznania k dani z príjmov fyzickej osoby za rok 2015

Adriana Drahovská

 

  Adriana Drahovská (NEKA)

  Adresa: A. Hlinku 55/57, Piešťany

  adriana.drahovska@piestany.sk

Jozef Drahovsky

 

Mgr. Jozef Drahovský (NEKA)

 Adresa: Sv. Štefana 4306/1, Piešťany

 Tel.:  0904 975 140

 jozef.drahovsky@piestany.sk

 

Tomáš Hudcovič

Ing. Tomáš Hudcovič (NEKA)

Adresa: Bodona 768/48, Piešťany

Tel.: 0910 960 610

tomas.hudcovic@piestany.sk

Ján Jánošík

 

Ing. Ján Jánošík (NEKA)

(poslanec do 28.7.2016)

Adresa: Winterova 10, Piešťany

Tel.: 0905 513 762

jan.janosik@piestany.sk

Veverka

Petr Veverka (NEKA)

(Poslanec od 29.9.2016)

Adresa: Teplická 23/140, Piešťany

Tel: 0903 289 960

petr.veverka@piestany.sk

 

Andrej Klapica

Dr. Andrej Klapica (KDH)

Adresa: Hoštáky 6327/31, Piešťany

Tel.: 0903 957 442

andrej.klapica@piestany.sk

Denis Kristek

 

Ing. Denis Kristek (NEKA)

Adresa: A.Hlinku 37/13, Piešťany

Tel.: 0907 151 108

denis.kristek@piestany.sk

 

Jozef Malik

PhDr. Jozef Malík (NEKA)

Adresa: Kláštorská 484/18, Piešťany

Tel.:  0917 739 827

jozef.malik@piestany.sk

Peter Trembos

 

RNDr. Peter Tremboš, PhD. (NEKA)

Adresa: Bratislavská 2735/2, Piešťany

Tel.: 0905 648 433

peter.trembos@piestany.sk

Eva Wernerova

Ing. Eva Wernerová (NEKA)

(poslankyňa MsZ do 7.4.2016)

Adresa: Pribinova 1724/2, Piešťany

Tel.: 0905 507 439

eva.wernerova@piestany.sk

Marián Urbánek

MUDr. Marián Urbánek (KDH)

(poslanec MsZ od 7.4.2016)

Adresa: Palárikova 1535/10, Piešťany

Tel.: 0905 538 172

marian.urbanek@piestany.sk

 

2. volebný obvod:

8. mája, A. Dubčeka, Baltská, Bratislavská or. č. pár. 104-134 a nepár. 111-149, Brezová, Dlhá, Fínska, Heinolská, Helsinská, Hlboká, Gaštanová, Jantárová, Jarná, Javorová, Jazerná, Jozefská, J. Sibelia, Juţná, Komenského, Konečná, Krajinská, Kríţna, Kúpeľná, Lúčna, Luţná, M. Waltariho, Malá, Nám. J. Kráľa, J. Kupeckého, Okruţná, P. Nurmiho, Panenská, Prístavná, Rekreačná, Robotnícka, Ružová, Rybná, Sibírska, Sihoťská, Skalná, Slnečná, Studená, Valašská, Váţska, Veterná, Vysoká, Tichá, Adama Trajana,   Brigádnická, Dudvážska, Druţby, Družstevná, E. F. Scherera, Mateja Bela, N. Teslu, Obchodná, Vrbovská cesta or. č. pár. nad 70 a nepár. nad 115

Iveta Babicova

Ing. Iveta Babičová (SDKÚ - DS)

Adresa: Adama Trajana 4651/10, Piešťany

Tel.: 0905 652 694

iveta.babicova@piestany.sk

Zita Brunckova

Ing. Zita Bruncková (NEKA)

Adresa: Valová 4263/14, Piešťany

Tel.: 0949 692 894

zita.brunckova@piestany.sk

Remo Cicutto

 

Ing. Remo Cicutto (NEKA)

Adresa: K Lodenici 7396/2, Piešťany

Tel.: 0903 404 012

remo.cicutto@piestany.sk

Martin Cifra

Mgr. Martin Cifra (NEKA)

Adresa: Bratislavská 2859/119, Piešťany

Tel.:  0907 754 960

martin.cifra@piestany.sk

Michal Fiala

Michal Fiala (NEKA)

Adresa: A. Hlinku 57/73, Piešťany

Tel.: 0908 437 110

michal.fiala@piestany.sk

Eliska Gocka

Ing. Eliška Gocká (NEKA)

Adresa: Sibírska 3117/22, Piešťany

Tel.: 0903 452 023

eliska.gocka@piestany.sk

Michal Hynek

 

Mgr. Michal Hynek

Adresa: Krížna 3552/1, Piešťany

Tel.: 0918 672 558

michal.hynek@piestany.sk

Peter Jancovic

Mgr. Peter Jančovič, PhD. (NEKA)

Adresa: Vážska 3567/27, Piešťany

Tel.: 0911 895 325

peter.jancovic@piestany.sk

Matus Kromholc

 

Mgr. Matúš Kromholc (NEKA)

Adresa: Mateja Bela 4662/24, Piešťany

Tel.: 0915 661 331

matus.kromholc@piestany.sk

Martin Valo

Martin Valo (NEKA)

Adresa: Robotnícka 3226/43, Piešťany

Tel.: 0908 775 916

martin.valo@piestany.sk