Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Zázračný oriešok

zazracny oriesok

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 10
DNES: 784
TÝŽDEŇ: 4021
CELKOM: 1152524

Obsah

Mesto Piešťany chce akcionárom Letiska Piešťany, a.s. prezentovať závery ekonomickej analýzy

Typ: Primátor | ostatné | Mesto
Mesto Piešťany chce akcionárom Letiska Piešťany, a.s. prezentovať závery ekonomickej analýzy 1Mesto Piešťany ako menšinový akcionár spoločnosti Letisko Piešťany, a.s. dalo v uplynulých týždňoch vypracovať ekonomickú analýzu, ktorá hovorí o možnostiach riešenia súčasnej nepriaznivej situácie spoločnosti. Výsledky tejto analýzy plánovalo Mesto Piešťany prezentovať na spoločnom stretnutí všetkých akcionárov aj členov manažmentu letiska, ktoré bolo zvolané na deň 16.5.2017 a na ktorom sa mali zúčastniť aj autor štúdie a odborní garanti.

Nakoľko sa na pripravovanom stretnutí zástupcovia ostatných dvoch akcionárov, Trnavského samosprávneho kraja ani ministerstva dopravy, nezúčastnili, Mesto Piešťany im predmetnú analýzu zaslalo poštou a navrhlo ďalší termín spoločného stretnutia na termín 29.5.2017.

Mesto Piešťany ako menšinový akcionár, ktorý navyše nemá žiadnych zástupcov v orgánoch spoločnosti – ani v predstavenstve ani v dozornej rade, považuje spoločné stretnutie za jedinú platformu, na ktorej môže výsledky analýzy prezentovať. Máme za to, že o riešeniach, ktoré analýza ponúka, je potrebné debatovať ešte pred konaním samotného mimoriadneho valného zhromaždenia, ktoré je zvolané na 31.5.2017.

Veríme, že ostatní akcionári naše pozvanie na stretnutie príjmu a pripoja sa tak k našej ambícii ozdravenia spoločnosti a záchrany letiska.


Vytvorené: 17. 5. 2017
Posledná aktualizácia: 3. 8. 2017 23:22