Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Zázračný oriešok

zazracny oriesok

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 11
DNES: 1069
TÝŽDEŇ: 5074
CELKOM: 1108162

Obsah

Do súťaže „Do práce na bicykli sa zapojili aj Piešťany

Typ: ostatné | Mesto
Do súťaže „Do práce na bicykli sa zapojili aj Piešťany 1A v tomto roku sa Piešťany pridali k slovenským mestám, ktoré súťaží v projekte „Do práce na bicykli“. Jednotlivé tímy sa môžu zaregistrovať do 5. mája. Okrem pracovných kolektívov tak môžu urobiť aj študenti starší ako 15 rokov.

Vyhlasovateľom súťaže je národný cyklokoordinátor. Organizačným a odborným garantom súťaže je Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica. „Do práce na bicykli“ bude prebiehať v období od 1. do 31. mája 2017.

Cieľom je podporiť rozvoj trvalo udržateľnej mobility v mestách, motivovať samosprávy, aby na svojom území vytvárali kvalitné a bezpečné podmienky pre využívanie bicykla na prepravu po meste, motivovať zamestnávateľov, aby vytvárali vo svojich sídlach podmienky pre bezpečné uloženie bicykla, priestor pre prezlečenie vrátane sociálneho zariadenia a tiež aby prípadnými bonusmi motivovali zamestnancov, aby použili na dochádzanie do práce bicykel a motivovať zamestnancov, aby namiesto motorového vozidla použili na dochádzanie do práce bicykel.

Do súťaže „Do práce na bicykli sa zapojili aj Piešťany 1

Štatút súťaže „Do práce na bicykli 2017“


Vytvorené: 29. 3. 2017
Posledná aktualizácia: 16. 6. 2017 00:14